تدارک صنعت پویان (TSP)

About IMG

تدارک صنعت پویان

شرکت تدارک صنعت پویان به عنوان نمایندگی انحصاری لاستیک های بادی شرکت کره ای HUNG-A مفتخر است که یکی از پیشگامان واردات لاستیک در جمهوری اسلامی ایران است.

این شرکت با تجربه ای بالغ بر دو دهه فعالیت در زمینه انواع لاستیک های بادی (بایاس)، سیمی ( رادیال) و توپر ( سوپرالاستیک و solid) در انواع لاستیک های صنعتی (INDUSTRIAL)، ماشین الات راهسازی و معدنی و دامپتراک (OTR(OFF THE ROAD)) ، کشاورزی (AGR(AGRICULTURE))، سواری (PCR(PASSENGER CAR)، کامیون و اتوبوس (TBR(TRUCK & BUS)) آماده ارائه هرگونه خدمت به هموطنان عزیز می باشد.

شعار و سیاست همیشگی مدیران و صاحبان شرکت تدارک صنعت پویان ، استفاده از برندهایی با تکنولوژی روز دنیا، ایمنی بسیار بالا و ارائه آن با مناسب ترین قیمت به مصرف کنندگان می باشد و تلاش شبانه روزی تیم ما ، جهت تحقق این مهم می باشد.

از دیدگاه ما رضایت مشتری بهترین بازاریابی و تبلیغ می باشد ، ما برآنیم تا آنچه از ما انتظار دارید را به بهترین نحو در اختیار شما قرار دهیم، در این راستا مفتخریم که همواره بالاترین کیفیت را با بالاترین تکنولوژی ، ایمنی و مناسب ترین قیمت در اختیار مشتریان و مصرف کنندگان قرار می دهیم . در این خصوص همواره در حال آموزش و تبادل نظر اطلاعات فنی با شرکت های سازنده معتبر می باشیم و به صورت مداوم کارشناسان داخلی و خارجی با بازدید از محل های استفاده لاستیک های بفروش رسیده ، ارتباط تنگاتنگی را با مصرف کنندگان ایجاد می نمایند.
 

درباره ما

تماس با ما

 •  

  تهران ، خیابان شهید مصطفی خمینی، کوچه شهید سنجری

  پ 3 واحد 9

 •  

  021-36610836

  021-36611005

 •  

  info@tspooyan.com

ساعت کاری

 • شنبه - جمعه ........08:00 - 20:00