شرکت تدارک صنعت پویان به شماره ثبت 455707، با بیش از 20 سال سابقه‌ی درخشان به عنوان نماینده‌ی رسمی لاستیک‌های: راهسازی، صنعتی، معدنی و لیفتراکی شرکت هانگا و تیرون کره جنوبی مفتخر است که یکی از پیشگامان واردات لاستیک در جمهوری اسلامی ایران می‌باشد.

وارد کننده معتبرترین برندها

تدارک صنعت پویان در یک نگاه

سال سابقه
+ 0
سفارش موفق
+ 0
رضایت مشتریان
% 0
تنوع محصولات
+ 4
چرا باید

تدارک صنعت پویان

رو انتخاب کنیم؟

رضایت مشتری، اولویت اول ما

از دیدگاه ما رضایت مشتری بهترین بازاریابی و تبلیغ می‌باشد. ما برآنیم تا آنچه از ما انتظار دارید را به بهترین نحو در اختیار شما قرار دهیم. در این راستا مفتخریم که همواره بالاترین کیفیت را با بالاترین تکنولوژی، ایمنی و مناسب‌ترین قیمت در اختیار مشتریان و مصرف‌کنندگان قرار می دهیم. در این خصوص همواره در حال آموزش و تبادل نظر اطلاعات فنی با شرکت های سازنده معتبر می باشیم و به صورت مداوم کارشناسان داخلی و خارجی با بازدید از محل های استفاده لاستیک های بفروش رسیده ، ارتباط تنگاتنگی را با مصرف کنندگان ایجاد می نمایند.

با تجربه در صنعت لاستیک

فروشگاه تدارک صنعت پویان با تجربه ای بالغ بر دو دهه فعالیت در زمینه انواع لاستیک های بادی (بایاس)، سیمی (رادیال) و توپر (سوپرالاستیک و Solid) در انواع لاستیک های صنعتی (INDUSTRIAL)، ماشین الات راهسازی و معدنی و دامپتراک (OTR (OFF THE ROAD))، کشاورزی (AGR (AGRICULTURE))، سواری (PCR (PASSENGER CAR) و کامیون و اتوبوس (TBR (TRUCK & BUS)) آماده ارائه هرگونه خدمت به هموطنان عزیز می باشد.

ارائه با کیفیت‌ترین خدمات

شعار و سیاست همیشگی مدیران و صاحبان شرکت تدارک صنعت پویان، استفاده از برندهایی با تکنولوژی روز دنیا، ایمنی بسیار بالا و ارائه آن با مناسب ترین قیمت به مصرف کنندگان می‌باشد و تلاش شبانه روزی تیم ما در جهت تحقق این مهم می‌باشد.

دستیابی به رهبری توزیع تجهیزات، با ارائه به‌روزترین و بالاترین تکنولوژی باکیفیت‌ترین و معتبرترین محصولات از سرتاسر دنیا با مناسب‌ترین قیمت در سراسر کشور

TSP's vision is to be the most successful importer of the best brands in Iran at delivering the best customers experience in the markers with High technology and quality, Most safety and easy to access, Best and suitable prices

شروع به تایپ کردن برای دیدن محصولاتی که دنبال آن هستید.